Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik

İnternet dünyasında bir  web sitesi  açacaksınız ve bunu tanıtım için kullanacaksınız ilk önce yapmanız gereken şey firmanızı yansıtacak logo belirlemek, ikinci olarak ise kurumsal kimlik tasarlamaktır. yani firmanızın renklerine ve logosun uygun olarak antetli kağıt, zarf, CD zarfı, blok not gibi. Logo sizin görsel kimliğinizi oluşturacak olan bir parçadır.

Yılların getirdiği tecrübe ile firmamız çeşitli internet teknolojileri ile kurumunuzu temsil edecek hem görsel hem de kullanışlı web sitesi tasarlamaktadır. Firmamızı tercih edenlerden referans alarak çalışmalarımızı ve iş disiplinimizi araştırınız.
Bunun için sade ve şirketinizi yansıtan bir logo seçmeniz önemlidir. Logo kurumsal kimlik oluşturmanın ilk adımlarından biri sayılabilir. Kurumsal kimlik parçalarından diğerleri arasında antetli kağıt, cd kapağı, kartvizit gibi parçalar bulunur. Bu parçalar ile çok iyi bir tanıtım oluşturabilirsiniz. Web sitesi kurmanız da kurumsal kimlik için gereken son parçadır. Logo ve kurumsal kimlik oluşturmak için uzman bir ekipten yardım almanız gerekir. Bu tasarımları yapan ve çok profesyonel çalışan firmalar günümüzde mevcuttur. Logo ve kurumsal kimlik tasarlayan bu firmalar teknolojiye uygun işler yapmalıdırlar. Sizin de seçeceğiniz firmanın modern olması gerekir. Web tasarımını da amatör veya hazır şablonlarla değil uzman web yazılımcı ve tasarımcıları ile oluşturmanızı öneririz. Bu şekilde günümüz insanlarına daha çok ulaşma ve onlara hitap etme şansınız yükselir.
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.