Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...
Hizmetlerimiz
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Toplu SMS Çözümleri

Günümüzde iletişimin temel birimi olan telefonlarından müşterilere ulaşmak tanıtım, reklam yapmak ya da bilgi vermek için sms tercih edilmektedir. Oldukça etkili olduğu görülen bu yöntemle e ticaret müşterilerimiz kampanyalarını müşterilerine duyurarak satışlarını artırabilmektedir.

Ayaz Gsm ile çözüm ortaklığı yürüterek güçlü alt yapısı ile müşterilerimize sms çözümleri sunuyoruz. Çeşitli sms önyükleme paketlerimizden ihtiyaçlarınıza göre birini tercih ederek kullanabilirsiniz.

Ayrıca geliştirdiğimiz yazılımlarımızda da sms teknolojisi ile entegre ederek müşteri odaklı yazılımlar ile müşterilerinize otomatik bilgi mesajları gönderebilirsiniz. Örneğin servise gelen bir ürünün onarım ya da bakımının yapıldığı veya teslim alınabileceği gibi bilgiler müşterilerinize anında iletilmektedir.

Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.