Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

jQuery Nedir? jQuery Ne İşe Yarar?

jQuery    HTML dokümanların yönetiminde, animasyon oluşturumunda, etkileşimli sayfaların hazırlanmasında kullanılan daha az kodla, daha efektif daha çok işlerin yapılmasını sağlayan bir WEB etkileşimi sağlayan  JavaScript kütüphanesidir. Bir JavaScript framework’üdür desek de yanlış olmaz. jQuery ile slayt, fotogaleri gibi görsel olarak kullanıcılarımızın hoşuna gidecek yapıları kolayca oluşturabiliriz.
Devamını Oku

jQuery Nasıl Kullanılır?

jQuery dosyasını indirdikten sonra proje klasörünüze kopyaladığınızı varsayarak jQuery’i web projenize nasıl dahil edeceğinizi anlatmak istiyorum. Aşağıdaki kodu sayfanızın < head> < /head> etiketleri arasına ekleyerek jQuery kütüphanesini projenize dahil edebilirsiniz. Buradaki  jquery-1.8.3.js  dosya adı olduğundan onu kendinize göre değiştirebilirsiniz.
Devamını Oku
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.