Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

PHP Nasıl çalışır?

PHP çalışması için bir yorumlayıcıya sahip server’a ihtiyaç duyar. PHP’nin Linux serverlarda çalışabildiği gibi Windows işletim sistemli serverlarda da çalışabilmektedir. Tabi eklentilerle Windows serverlarda da çalışabilir. Kendi bilgisayarınızı server olarak kullanabilirsiniz. 
Devamını Oku

Php Nedir, Ne İşe Yarar?

Php nedir kısaca açıklamak gerekirse, Php dinamik web sayfaları hazırlamak için ve web uygulamalarını geliştirmek için geliştirilmiş olan bir programlama dilidir. Php 1995 senesinde aslen kökeni Danimarka olan Kanadalı yazılım uzmanı Rasmus Lerdorf tarafından yazılım dili olarak programlanmış ve icat edilmiştir. Lerdorf tarafından icat edilmiş olan bu programlama dili İlk başlarda kişisel internet ana sayfasını ziyaret eden kişi sayısını belirlemek için kullanılsa da kısa süre içerisinde diğer yazılımcıların da dikkatini çekerek geliştirilmeye başlanmıştır. 
Devamını Oku

Php Nasıl Kullanılır?

  Php kendi yorumlayıcısı yine birlikte kullanılmaktadır. Php yorumlayıcısı kodları ile php kodlarını yorumlamaktadır. Turkuaznet olarak hem müşterilerimizin fikir ve düşüncelerini hemde ekibimizlen bilgi alışverişi yaptıktan sonra bir taslak çıkarmaya yönelik yorum ve adımlar atıyoruz.
Devamını Oku

Php’nin Avantajları Nelerdir?

Ücretsiz bir programlama dili olduğu için herhangi bir lisans bedeli ücreti ödenmesine gerek bulunmamaktadır. Sanal sunucular ile hemen hemen bütün işletim sistemleri ile birlikte uyum içerisinde çalışabilir.
Devamını Oku
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.