Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...
Hizmetlerimiz
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Canlı Destek (Müşteri Hizmetleri)

Sitenize gelen ziyaretçileri ödeyen müşterilere dönüştürün. Trabzon'da Canlı Destek çözüm ortağını JivoChat Trabzon Bayisi Turkuaznet iş birliği ile, çevrimiçi iş sahiplerinin satışlarını ve müşteri sadakatini artırmaları için en iyi iletişim çözümlerini
2012 yılında kurulan JivoChat, şu anda dünyanın dört bir yanında 200.000'den fazla aktif kullanıcıya sahip olan, segmentininin en büyük ve en hızlı büyüyen şirketidir. 

Bir çok online işletme sahip oldukları trafiği ürün veya hizmet satın alan müşterilere dönüştürmekte zorlanıyor. Bunun 2 ana sebebi var ziyaretçilerin aklındaki satın almaya engel olan soruların sorulmasını sağlayamamak ve bu sorular sorulduğunda hızlı destek sağlayamamak. Ziyaretçiler tüm soruları hızlıca cevap bulduğunda satın alma kararını çok daha kolay ve hızlı veriyorlar.

Sitenizden, Facebook sayfanızdan, Viber ve Telegram kanallarından, destek e-posta hattından, mobil uygulamanızdan gelecek tüm yazılı taleplere, tek bir uygulamadan cevap verebilecek, bu sayede hiçbir müşterinin cevapsız kalmadığına kolayca emin olabileceksiniz. Ek modüller, güçlü bir API, tamamı özelleştirilebilir tasarım ve işleyiş ile 360° canlı destek sisteminizi dakikalar içinde kurabilir, işinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.