Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Biz Ne Yapıyoruz?

Web Tasarım

Web sayfası tasarımı yaparken hazır kalıp tercih etmiyoruz müşterinin istek ve kurumun vizyonuna göre değerlendirme yaparak çalışmamızı şekillendiriyoruz.

Hosting Sunucu

Kendi sunucularımızda gerçek zamanlı hizmet sağlayarak güçlü altyapımızla müşterilerimize çözüm sağlıyoruz. Web sayfalarınız ve mailleriniz turkuaznet ile güvede.

Alan Adı Tescili

Alan adı tescillemek basit bir iş olsa da iyi bir firma ile çalışmazsanız ödenmeyen veya aksayan işlemlerle web sayfasnız erişilmez hale gelir. Sizin adınıza turkuaznet alanadınızı tescil edip takip eder.

E Ticaret Çözümleri

Kendi geliştirdiğimiz yazılmlarımızla müşterilerimize 3 farklı seçenek sunuyoruz. Sistemimizle müşterinin satış politikasına göre uygulamalar geliştirebiliyoruz.

Online Yazılım

Hakim olduğumuz yazılım dilleri sayesinde optimum şekilde yönetilir yazılımlar geliştiriyoruz. Online yazılımlar ile konuma bağlı olmadan uzaktanda kullanılabilen çözümler üretebiliyoruz.

SEO Çalışması

Web sayfanızın arama motorlarında görünürlüğünü artırabilmek ve rakiplerinizle fark oluşturmak için turkuaznet size SEO çözümleri sunmaktadır. İnternet ortamında siteniz ne kadar ulaşılabilir?

3D Sanal Tur Uygulaması

Turizm sektöründe hizmet veren ya da mekanını dünyaya açmak isteyenlere web sayfanız üzerinden online 3D sanal tur uygulamaları geliştiriyoruz. Farklı olmak isteyenlere önerimiz.

Dijital E Katalog

PDF formatında oluşturduğunuz basılı katalog, broşür gibi materyalleri internet üzerinde gerçek bir dergi okurmuş ya da incelermiş hissi oluşturan uygulamalarımızı inceleyiniz.

Toplu SMS Çözümleri

Müşterilerinizin erişilebilirliğini artırın. Web sayfaları ve eticaret uygulamalarında kullandığımız yöntemle satışları artış göstermektedir. Reklam ve kampanyalarınızı hızlı ve yasal olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.