Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Müşterilerimizden

Arzu Yalçınalp
Mimar
turkuaznet işini bilen bir ekibe sahip sitemizi istediğimiz biçimde ve öngörülen zamanda tamamlayarak işimizi sonlandırdı. İhtiyaç durumunda hızlı çözümler sunuyorlar.
Muharrem Karadavut
İşyeri sahibi & Girişimci
Online yazılım için projemizi geliştirerek istediğimiz gibi tamamlandı. Tüm işimizi artık bu yazılımda yürütüyoruz. Her türlü ihtiyacımıza göre değişiklikler hızlı bir şekilde yapılıyor.
Bekir Sami Emiroğlu
Basın & Gazeteci
Kullanımı çok kolay olan haber sistemi ile bizi buluşturarak işlerimizi hızlandırdı. Rahatlıkla ulaşıp taleplerimizi iletebiliyoruz. Kaliteli iş için öneririm.
Uğur Haliloğlu
Gıda Mühendisi
Trukuaznet ile eticaret sistemimizi yenileyerek yeni bir sinerji başlattık. Sistemi geniş özellikleri ve makul fiyatı bizim için cazip geldi. Ayrıca her türlü sorunumuzla hızlı bir şekilde ilgileniliyor...
Emel Orhan
Psikolojik Danışman
Turkuaznet ile ihtiyaç duyduğumuz web sitemizi hayalimizden daha güzel bir şekilde tasarladık. Ne zaman ihtiyaç duysak destek talebimiz kısa sürede karşılandı ve hala karşılanmaya devam ediyor. Sizlerle çalışmak keyifliydi.
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.