Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında internet, web tasarımı, web tabanlı yazılım geliştirme, grafik tasarımı alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılından bu yana İnterdizayn çatısında faaliyetlerini devam ettirirken 2008 yılından itibaren kendi yoluna Turkuaznet olarak Trabzon'da devam etmeye karar vermiştir. Konusunda uzman personelimiz php, javascript, actionscript gibi web dillerini uzman derecede yönetmekte mysql, mssql, firebird, perl gibi veritabanı sunucuları ile çözümler üretmektedir.

Günümüzde web sayfası ve internet ile ilgili teknolojiler sürekli gelişmektedir. Turkuaznet olarak bu gelişmeleri takip ediyor ve kendi bilgimizi sürekli taze tutmaya gayret ediyoruz.   Kurumsal anlamda büyük bir ihtiyaç olan web sayfaları firmaların ticari hayatındaki vizyonunu yansıtmaktadır. İnsanlar uzaktan firmalara ulaşarak sanal ortamda ticaretlerini geliştirmektedir. Turkuaznet Eticaret yazılımları sayesinde B2B, B2C, C2C   formatında farklı ticaret ortamları geliştirmiştir. 

Bu güne kadar çalıştığımız müşterilerimize kendi yazılımları üzerinden internet entegrasyonu sağlayarak kurumsal sunucularından web çözümleri ürettik. Bayi sistemleri, e ticaret sistemleri, portal sistemler, kurumsal ve kişisel tanıtım projeleri geliştirdik. Kendi geliştirdiğimiz yönetim panelleri ile hiçbir teknik bilgi olmadan kendi sisteminizi yönetebilirsiniz. Daima farklı ve özgün çalışmayı ilke edinmiş personelimizle siz müşterilerimize en etkin web çözümleri sunmayı hedefliyoruz. ..
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.