Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...
Hizmetlerimiz
FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Web Tasarım

Günümüzde bilişim teknolojilerinin hayatımızdaki varlığı ve önemi artmaktadır. Yaygınlaşan teknolojilerin odak noktasında internet ve web sistemleri yer alıyor. Kurumsal web siteleri, işletmelerin kimliğini yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Turkuaznet kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği Turkuaznet Web yazılımı ile müşterilerine, stabil, sorunsuz ve esnek bir IYS yazılımı sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için Turkuaznet Web kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar. Modüler olarak geliştirdiğimiz yazılımımızı kullanmak için teknik bilgiye ihtiyaç yoktur.

Tasarımlarımızı geliştirirken müşterinin kurumsal vizyonunu temel alarak günümüzdeki teknolojilere uygun, geliştirilebilir ve yönetilebilir sistemler olmasına özen gösteriyoruz. Kendi altyapımızı kullandığımız için her türlü değişikliği müşteri talepleri doğrultusunda uygulayabiliyoruz.

Turkuaznet, profesyonel tasarım anlayışı ile, ön görüşme aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Ürün satışından sonraki süreçte ise tam destek ile sistemin yönetimine yardımcı olur. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok kurumsal marka Turkuaznet'e güvendi, sıra sizde...

Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.