Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Java Script nedir ? Nasıl kullanılır ?

Java script bir tür programlama dilidir. Ancak tam bir programlama dili diyemeyiz. Çünkü Java Script ile baslı basına programlar yazamazsınız. Yazdığınız her java script uygulaması illa ki bir browsera ihtiyaç duyar. Yani browsersiz bir java script hiç bir ise yaramaz. Java Script uygulamaları dediğimiz şeyler NotePad’de yada herhangi bir metin editöründe yazılmış kodlar yığınıdır.
Devamını Oku

Java Script Nedir ? Ne İşe Yarar ?

HTML ile uğraşanlar yada herhangi bir html editöründe en az bir html sayfası hazırlayanlar belli bir süre sonra HTML’nin özellikle etkileşim konusunda ne kadar da yetersiz kaldığını görürler. Bu yetersizliği sinirli bir miktarda da olsa ortadan kaldırmak amacı ile sadece browserlarda çalışan ve web sayfalarında vücut bulan programlama diline (dil-cig-ine) java script denir.
Devamını Oku
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.