Sizin İçin Farklı Projeler Tasarlıyoruz...

Php’nin Avantajları Nelerdir?

Ücretsiz bir programlama dili olduğu için herhangi bir lisans bedeli ücreti ödenmesine gerek bulunmamaktadır. Sanal sunucular ile hemen hemen bütün işletim sistemleri ile birlikte uyum içerisinde çalışabilir.
Ücretsiz bir programlama dili olduğu için herhangi bir lisans bedeli ücreti ödenmesine gerek bulunmamaktadır. Sanal sunucular ile hemen hemen bütün işletim sistemleri ile birlikte uyum içerisinde çalışabilir. Basit söz dizimine sahip olduğu için kolaylıkla öğrenilebilir. Hızlı olduğu için kodları çok kısa süreler içerisinde yorumlanmaktadır. Birçok veri tabanı yönetim sistemlerine uyumludur ve birlikte sorunsuz olarak çalışır. Birden çok sayıda kaynana sahiptir ve açık kaynak kodu özelliği ile herkes tarafından geliştirilebilir. Arka planda çalıştığı için sayfaların görünümleri önemli değildir.
Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Olarak

Trabzon

başta olmak üzere Doğu Karadeniz , İstanbul ve Ankara gibi ülkemizin büyük nüfuslu şehirlerinde

web tasarım

hizmet vermektedir. 2003 yılından beri web tasarımı ve online yazılım üzerine çeşitli teknolojilerde kendimizi geliştirerek müşterilerimizin taleplerine çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimizin hedefleri ve kurumsal yapıları doğrultusunda analiz yaparak günümüzün teknolojilerine uygun ve modern

web sayfaları

tasarlıyoruz

. Hazır sistem tercih etmeyen firmamız sıradan çalışmalar yerine daha konsept ve farklılık yaratacak çalışmalar geliştirmeyi ilke edinmiştir.
Turkuaznet Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.